ثبت ورود

Login

نام كاربري
رمز عبور
ياداوري
بازيابي رمز عبور!
بازيابي نام كاربري!

ثبت

فيلدهاي ضروري *
نام
نام كاربري
رمز عبور
Verify password
ايميل
Verify email

درباره ما

نمايندگي شماره 6551  بیمه ایران در سال 1390 با عنايت پروردگار متعال و با هدف خدمت رساني در صنعت بيمه با در اختيار گرفتن نيروهاي مجرب و خلاق ، گشايش يافت .

شایان ذکر است که فعالیت بر روی بیمه های خاص و طراحی پکیج های بیمه ای ویژه گروهها و اقشار مختلف جامعه متناسب با خواسته ها و نیاز ایشان و همچنین صدور انواع بیمه نامه با شرایط و تخفیفات ویژه از جمله مهمترین فعالیتهای این نمایندگی می باشد .

ذکر این نکته قابل توجه است که نمایندگی 6551 برای انجام هر چه بیشتر تعهدات خود نسبت به مشتریان خود اقدام به ارائه تخفیفات ویژه به مشتریانی که قبلاً از خدمات بیمه ای این نمایندگی ( حداقل یک بار ) استفاده کرده اند ، نموده است . این مشتریان که اعضای ویژه محسوب می شوند می توانند با در دست داشتن نام کاربری و کلمه عبور خود با ورود به صفحه اعضای ویژه از تخفیفات قابل ارائه به ایشان مطلع و در صورت تمایل از آن استفاده نمایند . نام کاربری و کلمه عبور اعضای ویژه که توسط ایشان در صفحه مذکور ایجاد می شود پس از بررسی توسط نمایندگی تأیید و قابل استفاده خواهد بود .

اعضای عادی نیز با عضویت در سایت و ثبت مشخصات خود می توانند از اطلاع رسانی درباره خدمات بیمه ای ، بیمه های مختلف و ... به ایشان بهره مند گردند و همچنین از تخفیفاتی که مخصوص اعضای عادی در زمانهای مختلف در نظر گرفته می شود ، استفاده نمایند .

امید است که با ارتباط و تعاملات بیشتر با مخاطبان و با افزایش تواناییها و پتانسیلها بتوانیم کیفیت و کمیت خدمات خود را به ایشان افزایش دهیم